czwartek, 2 lipca 2020

Ogrodowo.

 Furmanka i taczka. Tym razem dzieło męża. U nas w takich skrzyniach rosną pomidorki. I lepiej rosną niż w gruncie. Kółka się kręcą. Może nie nadaje się na jakieś ekstremalne wożenie, ale przestawić kawałek jak znalazł.
Taczka ma długość całkowitą 80 cm, wysokość 40 cm.
Furmanka ma wymiary długość 80 cm bez dyszla, wysokość około 45 cm,Jak ogrodowo to nie może zabraknąć serii "jestę fotografę", a do klubu amatorów dołączyła Malutka i jest nas już dwie. Malutka już taka malutka nie jest i fotografuje wszystko co się nie rusza, co się rusza i nie zdąży uciec. Zdjęcia takie bardziej pocztówkowe i bez żadnego retuszu poza wykadrowaniem obrazu.Pozdrawiamy, Kasia i Madzia :)

2 komentarze:

  1. Świetna jest ta taczka Kasiu - masz zdolego męża :) A do Madzi - zdjecia super - te róże są prześliczne. Trzymajcie się Dziewczyny, szczególnie dziś bo tak pada za oknem - dużo słońca w serduchach :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękujemy. Róże sa starszej córki. Dzisiaj robiłyśmy księżyc, ale już za wysoko był. W ogrodzie niedojrzałe truskawki mi gniją od tego deszczu. Madzia sie ucieszy z komentarza.

      Usuń