O NAS

Nasze motto: Ręce mogą tworzyć lub niszczyć. Wybierajmy to pierwsze.

malutkie marzenia

czyli skąd się wzięła nazwa:

Początek miał miejsce dwadzieścia lat temu. Potrzebna była skrzynia na drewno. Mąż takową zrobił ze starych drzwi meblowych. Najstarsza córka miała wtedy trzy lata i była jeszcze jedynaczką. Ujrzawszy skrzynię z zachwytem krzyknęła „pudło na marzenia!” i weszła do skrzyni. Kiedy zakładałam bloga przypomniałam sobie malutką córeczkę siedzącą w skrzyni na marzenia.

co robimy:

na szydełku – serwetki, obrusy, zazdrostki, firany, narzuty, ozdoby, dodatki do strojów, biżuterię, ozdoby ślubne, świąteczne, komunijne, do chrztu, bukiety, stroiki itp. 

przedmioty drewniane ozdabiamy nie tylko metodą dekupażu, łączymy również z koronkami, materiałami i ozdobami wykonanymi na szydełku; w ofercie również mamy kufry, skrzynie, szkatuły i szkatułki na marzenia

koraliki to przede wszystkim piękne różańce

Wykonujemy prezenty, upominki, pamiątki spersonalizowane na specjalne okazje takie jak narodziny, chrzest, komunia, bierzmowanie, ślub, podziękowania, święta na Dzień Mamy, Taty, Babci, Dziadka, Nauczyciela, Kobiet, Chłopaka, Walentynki, Imieniny, Urodziny, Rocznice, specjalne podziękowania.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz