piątek, 19 września 2014

Trampki i małe co nieco.

   Trampki zobaczyłam w "Molli potrafi". Od razu gazetkę kupiłam. Niestety jak dla mnie opis mało czytelny. Może dlatego, że zawsze robię ze schematów lub ze zdjęcia. Trampki trochę przerobiłam po swojemu. Boki od podeszwy robiłam półsłupkami reliefowymi (robionę na zmianę ja znałam jako ściągacz na szydełku). Noska nie robiłam osobno tylko bezpośrednio na buciku. Czarny pasek oczkami ścisłymi i jeszcze jeden rządek białą włóczką jako kontynuacja brzegu. Lepiej na zdjęciu widać.

   I jeszcze tylko z cyklu mała co nieco. Dwa torty tym razem dla córek. Mniejszy dla mniejszej, a większy już dla osiemnastoletniej. Niestety nie doszłam jeszcze do wprawy z ozdabianiem tortów. Górna część piętrowego torta wyszła krzywo, ale trudno. Asymetria poziomów zamierzona. Miał być wodospad, ale brakło mi czasu. Za którymś razem się uda.Pozdrawiam wszystkie Czytelniczki i Czytelników mojego bloga.

Ze względu na ogromną ilość spamu włączyłam weryfikację obrazkową. Nie wiem co się stało. Nie miałam wcześniej takiego problemu. Może miał ktoś z Was podobny kłopot. Jak sobie z tym poradziliście?

8 komentarzy:

 1. Piękne trampeczki. Na widok torcików aż mi oczy rozbłysły. Cudeńka.
  Ja też miałam problem ze spamem. Nie miałam go na samym początku blogowania, dopiero później pojawił się problem. Poradziłam sobie z tym wprowadzając ograniczenia w komentowaniu: na moim blogu nie można komentować anonimowo. Niestety ta opcja powoduje, że nie każdy może coś napisać. Nie chciałam włączać weryfikacji obrazkowej ponieważ bardzo zniechęca do komentowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też weryfikacja zawsze denerwowała, ale teraz rozumiem. Ilość spamu była ogromna. Chyba skorzystam z Twojej rady.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, obydwa torty są bardzo ładne ,ale piętrowy jest moim faworytem,pozdrawiam ciepło .

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję. Chociaż ja nigdy nie jestem do końca zadowolona. Zawsze wyjdzie coś krzywo. Dobrze, że zawsze są smaczne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Dziełem sztuki to nie są, a;e czasem pomysł komuś się spodoba i sam zrobi ładniejszy.

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Do trampek dołączy jeszcze innego rodzaju obuwie :)

   Usuń