sobota, 8 marca 2014

Wyróżnienie.


   Jeszcze jedno wyróżnienie. Tym razem od Kolorowych Impresji. Bardzo dziękuję.

                                             Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera jako uznanie za “dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.
Ponieważ tym razem pytań nie było, więc i ja skorzystam z okazji i zostanę tylko przy nominowaniu blogów. Oto one:
  1. mandziulowe pasje
  2. jola2004
  3. casa al mare
  4. rękodzieło wszelakie
  5. ignis77
  6. Lidia ArtSoutache
  7. Szuflada FKi
  8. kasiakart
  9. KoziolekHobbY
10. art-AB
11. aniacreated
8 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie i bardzo, bardzo dziękuję za wyróżnienie jest mi naprawę bardzo miło .... jednak ze względu na to, że nie potrafię wybrać "najlepszych blogów" i moja nominacja mogłaby okazać się krzywdząca dla wielu utalentowanych blogerek, a także z kilku innych powodów nie biorę udziału w podobnych zabawach.
  Niemniej jednak jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę samych sukcesów rękodzielniczych! pozdrawiam
  Ps. Tworzysz naprawdę cudne dzieła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, bardzo dziękuję za wyróżnienie. Niestety nie biorę udziału w tego typu zabawach, nie chciałabym nikogo urazić a i tak większość blogów które obserwuję są tak poczytne, że kolejny jeden czy dwaj obserwatorzy już nie sprawią różnicy.
  Pozdrawiam serdecznie Ania

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. witam, bardzo dziękuję za wyróżnienie, jest mi niezmiernie miło, ale niestety z racji ciągłego braku czasu nie biorę udziału w takich zabawach... ostatnio nawet zaniedbałam swojego bloga.
  jeszcze raz dziękuję i przepraszam:)
  pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam! Serdecznie dziękuję za wyróżnienie, jest mi niezmiernie miło. I głupio, że dopiero teraz, ale właśnie przebudziłam się z zimowego snu. Trochę ostatnio krucho z czasem było. Więc trzeba zacząć nadrabiać zaległości.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń